Ve škole jsme se zúčastnili preventivního programu „Veselé zoubky“ podporovaného dm drogerie markt s.r.o. – foto

Po delší distanční výuce se žáci 12. dubna 2021 opět vrátili do školních lavic. Škola konečně ožila a je tu veselo. Můžete se podívat do fotogalerie ZŠ – „Jaro 2021 ve škole„, co nového jsme podnikli a zažili.

Co jsme prožili na podzim ve škole? Podívejte se do Fotogalerie ZŠ :-))

Rozvrhy hodin pro 1.-3. ročník

platný od 1.9.2020

AKCE v září 2020:

Uvedené akce jsou naplánované již od června a budou probíhat dle platných nařízení ministerstva zdravotnictví. Pokud bude možné, proběhnou akce venku.

17. 9. 2020 v 9:00 DIVADLO POD KLOBOUKEM

Jedná se o příběh na téma etiketa a hygiena.

V  Medovém království, se bude konat slavnostní bál. Stihnou se včelí princezny – Jiřinka a Růženka, na takovouto slávu připravit? Podaří se jim zdolat nástrahy královské etikety? Získají srdce svých milovaných trubců? To a mnohem více se děti dozví v naší „včelku“ milé pohádce.  


21.9. První pomoc pro 1. až 3. třídy – od 9.00

Děti v tomto věku nemají dostatek síly, aby prováděly kvalitní účinné komprese hrudníku při resuscitaci. Ale co se v mládí naučí, s přibývající sílou jako když najdou. Dětem bude vysvětleno jak rozpoznat nebezpečí, aktivovat tísňové složky a pokusí se zachránit našeho plyšového medvěda. Program je zhruba na 45 minut.