Podívejte se, co nového jsme zažili „se školkou mimo školku“. Byly jsme na u pana Šimka přednášce o včelách, ke dni dětí na poháru v restauraci U Berounky a na výletě v Zooparku v Karlštejně. (23.6.2021)

V květnu se konečně vrátily děti do školky. Podnikly výlety k Bubovickým vodopádům a Alkazaru. Nahlédněte do Fotogalerie MŠ.

Co jsme zažili na podzim ve školce? Můžete se podívat do Fotogalerie MŠ :-))

AKCE v ZÁŘÍ 2020

Uvedené akce jsou naplánované již od června a budou probíhat dle aktuálně platných nařízení ministerstva zdravotnictví. Pokud bude možné, proběhnou akce venku.

17. 9. 2020 v 9:00 DIVADLO POD KLOBOUKEM

Jedná se o příběh na téma etiketa a hygiena.

V  Medovém království, se bude konat slavnostní bál. Stihnou se včelí princezny – Jiřinka a Růženka, na takovouto slávu připravit? Podaří se jim zdolat nástrahy královské etikety? Získají srdce svých milovaných trubců? To a mnohem více se děti dozví v naší „včelku“ milé pohádce.  


21.9. První pomoc pro nejmenší – od 9.50

S osvětou první pomoci se může začít už ve školce. Na plyšovém medvědu si děti vyzkouší ovazování bolístek nebo stlačování hrudníku. Program je zhruba na 35 minut.